bestianawolnosc - komentarze


nie wiem, po prostu sie przestraszylam. czego? chyba tego ze to jest za daleko od polski, ze tyle miesiecy nie bede sie widziec z S., z rodzin±, ze bede daleko od wszystkiego co kocham. owszem, praktyki w anglii to dobra rzecz i dlugo o nich marzylam. kiedy zas jestem blskio urzeczywistnienia tego, to juz mi sie odechcialo. okazalo sie ze jest to trudniejsze niz myslalam.
zaczekam rok, dwa i pojade z S. to bedzie najlepsze rozwiazanie. a teraz postaram sie o praktyki w polsce. mysle ze nie bedzie z tym problemow, bo niewiele osob chce tu zostac.

***

wczoraj stwierdzialam, ze czas umyc wlosy. jednakze strasznie mi sie nie chcialo tego robic, wiec zaplotalam z wszystkich wlosow dziesiatki warkoczykow, po czym zdalam sobie sprawe, ze przeciez o wiele szybciej i prosciej by bylo gdybym umyla wlosy. no normalnie blondynka ze mnie.

***

Idzie dziadek chodnikiem, a zdrugiej strony idzie mała dziewczynka. Dziadek podchodzi do niej i mówi:
- Dziewczynko chcesz na p±czka?
Na to dziewczynka:
- A jak to jest na p±czka?


Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.11.2004 :: 10:29 :: bmv71.neoplus.adsl.tpnet.pl

gwen

a moj brat sie wybiera..przynajmniej zamierza (i dobrze nie bedzie sie wyklocal o sprzatanie ;) )powiem Cie ze ja tez bym sie gleboko zastanawiala gdybym miala zostawic wszystko na cale pol roku..sa co prawda urlopy..ale wiadomo? uwazam ze jak czlowiek jest rozsadny i uzywa swojej mozgoczaszki do czegos poza noszeniem twarzy to potrafi sobie sam stworzyc okazje do wyjazdu wiec przemysl sobie jeszcze ale nie za dlugo bo Ci okazja przejdzie kolo nosa...
z drugiej strony mozna sobie troche zarobic (slyszalam ze niezle) ale to Twoj wybor
mysle ze rodzina bylaby za a S moze przezyje (pytanie czy ty przezyjesz:])a co do warkoczykow to mozesz umyc splecione wlosy (bardziej sie pokreca :])
27.11.2004 :: 19:29 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Anglia wcale nie jest tak strasznie daleko!praktyki za granicą moga Ci sie bardzo przydać.Kto wie czy będziesz miała jeszcze okazje tam pojechać??Myśle że powinnaś jechać.
Ja też miałem włosy umyć,ale znalazłem na to sposób.poszedłem do fryzjera,ściołem i po problemie :))

Dzieki za odwiedziny:)
27.11.2004 :: 18:03 :: host125.net.pulawy.pl

areti

oj czepiasz sie:] moze i szybcie, ale za to efekt inny :P Pozniej sie okaze czy to dobra decyzja czy nie, ale jesli tak lepiej dla Ciebie, to chyba nie moze byc zle:] Pozdrawiam!
Talk.pl :: Wróć