27.11.2004 :: 17:14
nie wiem, po prostu sie przestraszylam. czego? chyba tego ze to jest za daleko od polski, ze tyle miesiecy nie bede sie widziec z S., z rodzin±, ze bede daleko od wszystkiego co kocham. owszem, praktyki w anglii to dobra rzecz i dlugo o nich marzylam. kiedy zas jestem blskio urzeczywistnienia tego, to juz mi sie odechcialo. okazalo sie ze jest to trudniejsze niz myslalam. zaczekam rok, dwa i pojade z S. to bedzie najlepsze rozwiazanie. a teraz postaram sie o praktyki w polsce. mysle ze nie bedzie z tym problemow, bo niewiele osob chce tu zostac. *** wczoraj stwierdzialam, ze czas umyc wlosy. jednakze strasznie mi sie nie chcialo tego robic, wiec zaplotalam z wszystkich wlosow dziesiatki warkoczykow, po czym zdalam sobie sprawe, ze przeciez o wiele szybciej i prosciej by bylo gdybym umyla wlosy. no normalnie blondynka ze mnie. *** Idzie dziadek chodnikiem, a zdrugiej strony idzie mała dziewczynka. Dziadek podchodzi do niej i mówi: - Dziewczynko chcesz na p±czka? Na to dziewczynka: - A jak to jest na p±czka?